Wulkanizacja

Problemy z oponami i ogólnie rzecz biorąc kołami samochodowymi są dosyć częstsze w czasie podróży, niż postoju. Co zrobić w wypadku, gdy złapaliśmy gumę, a wymiana opon jest niemożliwa, gdyż wulkanizacja jest zbyt daleko i nie mamy koła zapasowego? Pomoc drogowa może nam pomóc, ale będzie to trwało dosyć długo. Jeśli musimy gdzieś pilnie dojechać i nie mamy dużo czasu na naprawę, to najlepiej wezwać pogotowie wulkanizacyjne.

Wulkanizacja i wymiana opon, to główne aspekty naszej działalności. Zajmujemy się także mechaniką samochodową i sprzedażą części potrzebnych do naprawy. Nasze wozy są wyposażone w specjalistyczny sprzęt włoskiej firmy FASEP, które charakteryzuje najwyższa jakość. Najczęściej używane przez nas modele to FASEP 2000srl lub FASEP B212.

W ramach wulkanizacji oferujemy także profesjonalne wyważanie opon. Obsługujemy wszystkie samochody oprócz tych z oponami o niskim profilu i bez centralnego otworu w feldze. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i szybki czas ich wykonania.

Powiedzenie nasz klient – nasz Pan nie jest nam obce.

 

 

 

 

 

 

 

Tagi: wulkanizacja, wymiana opon, wyważanie kół, mechanika samochodowa,