Holowanie

Nasza firma oprócz usług z zakresu wulkanizacji ma także możliwość holowania aut na terenie całego kraju. Posiadamy lawetę, która jest wyposażona w mechanizm holowniczy pozwalający wciągnięcie samochodu bez potrzeby uruchamiania go. Waga pojazdu nie może przekraczać 3,5 tony. Nasi pracownicy są bardzo dobrymi fachowcami którzy potrafią dobrze zabezpieczyć auto na lawecie, zabezpieczyć miejsce załadunku pojazdu oraz udzielić porad co do naprawy.

Cena na terenie miasta Katowice wynosi 100 złotych (opłata stała), natomiast do każdego następnego kilometra należy doliczyć 1,5 zł (w Polsce) oraz 2 zł (poza granicami Polski). Wszystkie ceny są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT - 22%. W przypadku zawarcia umowy ceny mogą ulec zmianie.

Usługi są świadczone szybko i profesjonalnie, gdyż funkcjonujemy 24 godziny na dobę i można do nas dzwonić w każdy dzień tygodnia, praktycznie przez cały rok. Kompetencja i rzetelność wykonywanej pracy, wymiana opon, wulkanizacja i inne usługi są wizytówką naszej firmy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagi: holowanie, umowa, pogotowie, laweta, pomoc drogowa,