Padnięty akumulator

Padające akumulatory, to zmora kierowców. Najtrudniej jest uruchomić auto przy niskich temperaturach. Często się zdarza tak, że się gdzieś spieszymy, a niezbędne nam auto odmawia posłuszeństwa. W takich przypadkach warto zadzwonić do nas, gdyż jesteśmy firmą wulkanizacyjną, która dojeżdża do klienta także z pomocą w innych naprawach.

Posiadamy na stanie automatyczny start do aut w rodzaju prostownika, który pozwoli odpalić każde auto bez problemu. Przy użyciu tego urządzenia można w łatwy sposób sprawdzić, czy akumulator jest padnięty, czy wina leży po stronie akumulatora, czy innego mechanizmu.

To bardzo nowoczesne urządzenie, które bardzo dobrze spisuje się w diagnostyce i naprawie problemu. Szczególnie przydaje się ono w zimę, gdyż w tym czasie najczęściej auta mają problem z rozruchem.

To, że domeną naszej firmy jest wulkanizacja oraz wymiana opon, nie znaczy, że nie świadczymy innych usług. Nasza oferta jest bogata i szeroka w swoim zakresie, więc warto się z nią zapoznać i się z nami skontaktować w razie potrzeby.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagi: zimny start, akumulator, automatyczny start, klemy, kable, rozruch, rozrusznik,