Nasza oferta

 

Wulkanizacja, to główna branża naszej firmy. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu wulkanizacji. W szybkim czasie dojeżdżamy do klienta, który złapał gumę podczas podróży lub ma auto nie na chodzie. Ceny dojazdu nie są wysokie, a koszty obsługi są bardzo konkurencyjne.

Zajmujemy się wszystkim profesjonalnie i jesteśmy wyposażeni w najlepszy sprzęt, który pozwala całościowo naprawić uszkodzone koła i opony. Oferujemy także sprzedaż części, które są potrzebne do naprawy samochodu. W dziedzinie wulkanizacji dążymy do perfekcji, która ucieszy każdego klienta.

Wyróżnia nas dojazd w umówione miejsce i sprawna naprawa w krótkim czasie. Działamy głównie na terenie Katowic i województwa śląskiego, ale także w całej Polsce i poza jej granicami przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Pogotowie wulkanizacyjne, wymiana opon i mechanika, to nasza główna oferta, która jest stale poszerzana i doskonalona na potrzeby klientów, których wymaganiom staramy się sprostać w najlepszy możliwy sposób. Proszę nas sprawdzić. 

 

Najważniejsze gałęzie naszej działalności to przede wszystkim:

wulkanizacja

wymiana opon

mechanika samochodowa

holowanie

sprzedaż opon i felg

 

Tagi: wulkanizacja, wymiana opon, sprzedaz opon, holowanie, laweta, wyważanie, katowice, 24 h,