Reanimacja samochodu

Zima przynosi tyle samo pozytywnych skojarzeń, co negatywnych, a już na pewno więcej w niej złego widzą kierowcy, którzy w tym okresie muszą specjalnie zadbać o swoje samochody. Często mamy przed oczami obrazek zimowego poranka, pełnego śniegu, w którym zasypane jest nasze auto. Po trudach odkopywania go ze śniegowych zasp, przychodzą najgorsze zmagania. Śnieg jest lekki i puszysty, więc łatwo go strącić z karoserii, jednak temperatura, na jaką skazane są nasze samochody w zimie, może spłatać niejednemu z nas niezłego figla. Istotna w tym momencie jest wymiana opon na zimowe – zajmuje się tym wulkanizacja.

W sytuacji, gdy nie możemy odpalić auta – warto zadzwonić po pomoc drogową. Co jednak, gdy się spieszymy i musimy mieć nasze auto na chodzie w krótkim czasie? Wtedy najlepiej wezwać mechanika, który przygotuje nasze auto do jazdy.

Zaletą naszej firmy jest dojeżdżanie do klienta. W takim wypadku, nic nie będzie w stanie przeszkodzić Państwu w eksploatowaniu swoich środków lokomocji – nawet w zimie! Proszę zapisać sobie nasze dane kontaktowe, aby nic nie było w stanie nas zaskoczyć!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagi: reanimacja, akumulator, klemy, odpalanie,