Leszek Czarnecki wspiera pomysł

Zwycięzcą konkursu Studiuję, pracuję, zarządzam został Paweł Charycki, 24-letni student pochodzący, podobnie jak laureat I edycji – Mateusz Pycia, z Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Leszek Czarnecki zdecydował się wesprzeć jego firmę WULKAN, która świadczy szeroką gamę usług w zakresie wulkanizacji, mechaniki i serwisu samochodowego. Ogromnym wyróżnikiem i zarazem zaletą firmy jest świadczenie większości usług w miejscu wskazanym przez klienta. Dojazd i naprawa wykonywane są szybko i sprawnie. Cały niezbędny sprzęt do pracy skupiony został w samochodzie dostawczym, co sprawia, że warsztat ma charakter mobilny i jest bardziej dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

- Jestem dumny i cieszę się, że wziąłem udział w konkursie. Miło było poznać i uścisnąć dłoń członkom Kapituły. Osobom, które tak wiele osiągnęły. Mam nadzieję, że cenne rady, wsparcie finansowe i merytoryczne ze strony Pana Leszka Czarneckiego pomogą mi dynamicznie rozwijać firmę – mówi Paweł Charycki.

Zwycięzca konkursu pochodzi z Katowic. Swoją firmę prowadzi od niespełna roku. Postawił na branżę wulkanizacyjną, ponieważ sam, jako klient poszukiwał punktu wulkanizacyjnego, który świadczyłby szeroką, ponadstandardową gamę usług. Pomimo intensywnych poszukiwań nie udało mu się znaleźć takiej firmy. Wpadł więc na pomysł, by samemu wypełnić tę niszę rynkową i założyć własne przedsiębiorstwo.

- Wspieram rozwój przedsiębiorczości wśród młodych ludzi, gdyż jestem przekonany, że jest to nieodkryta kopalnia talentów, pomysłów i ogromnego zaangażowania. Nie ukrywam, że sprawia mi to również ogromną przyjemność. Od osób, które osiągnęły sukces oczekuje się, że będą się dzielić swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami z młodymi ludźmi – powiedział Leszek Czarnecki

Konkurs Studiuję, pracuję, zarządzam skierowany był do młodych ludzi, którzy chcą realizować swoje pasje w biznesie. Do finału w stolicy zostało wybranych 8 osób z całej Polski, którzy zaproponowali najlepsze i najciekawsze pomysły na rozwój własnej firmy. Podczas obrad 7-osobej Kapituły złożonej z przedstawicieli patronów medialnych programu oraz Leszka Czarneckiego wybrano zwycięzcę konkursu.

- Pewne jest, że aby odnieść sukces w biznesie trzeba mieć pomysł na biznes, odpowiednich ludzi i pieniądze. Doświadczenia zdobyte podczas dwóch edycji programu utwierdzają mnie w przekonaniu, że jeśli wierzy się z całego serca w dwa pierwsze elementy, trzeci nie jest już żadnym problemem – dodaje Leszek Czarnecki.

Program Przedsiębiorczość – inicjatywa Leszka Czarneckiego składa się z dwóch filarów, w którym konkurs Studiuję, pracuję, zarządzam jest wyłącznie jednym elementem. Drugą bardzo istotną częścią programu są spotkania biznesmenów ze studentami na uczelniach ekonomicznych w całej Polsce. W tym roku takie panele dyskusyjne odbyły się we Wrocławiu, Lublinie i Warszawie. Uczestniczyli w nich wybitni menedżerowie i przedsiębiorcy, między innymi Wojciech Inglot, Michael Moritz, Wojciech Kostrzewa, Kot Przybora i Wojciech Sobieraj, którzy dzielili się ze studentami swoją wiedzą i doświadczeniami.

Tagi: konkurs, leszek czarnecki, biznes, ,

 

Leszek Czarnecki wspiera pomysł

23.09.2010, Bankier.pl

22 września 2010 w Warszawie miało miejsce oficjalne rozstrzygnięcie II edycji konkursu „Studiuję, pracuję, zarządzam”, który odbył się w ramach programu Przedsiębiorczość – inicjatywa Leszka Czarneckiego. Laureat konkursu uzyskał wsparcie jednego z najbardziej znanych polskich przedsiębiorców, który zainwestował w rozwój zwycięskiego pomysłu 93 tys. zł. 

Pomysł na biznes Warsztat na czterech kółkach

22.09.2010, Sandra Samos, Newsweek

24 latek ze Śląska wymyślił i założył mobilny warsztat samochodowy. Polski miliarder Leszek Czarnecki zainwestował w niego 93 tys. złotych 

Studiuję pracuję zarządzam TVN CNBC

22.09.2010, TVN CNBC

Idzie młodość - Paweł Charycki, 24-letni student zwyciężył w konkursie "Studiuję, pracuję, zarządzam", którego patronem medialnym jest TVN CNBC. Jego pomysł na biznes to 24-godzinna wulkanizacja z dojazdem do klienta. Więcej o swoim biznesie Paweł Charycki opowiedział w programie Blajer Mówi Biznes.  

b 250 barum bfgoodrich bridgestone brillantis brillantis 2 continental d 110 dayton debica dunlop duragrip dynaxer hp2 ecocontrol energy saver firestone fulda goodyear indeks h indeks t indeks v kleber mabor michelin multihawk rainexpert sava sp streetresponse street jet 2 uniroyal viaxer