Adac w Polsce

Jak na razie, w Polsce ADAC znane jest w zasadzie jedynie z testów opon, crash-testów oraz z rankingów awaryjności, które publikowane są regularnie od lat, a które oceniają poszczególne modele na podstawie wyników pochodzących z rzeczywistych awarii występujących każdego dnia na drogach Niemiec.

W 84 proc. przypadków przyjazdu mechanika unieruchomiony samochód udaje się naprawić na miejscu awarii. Odbywa się to bez dodatkowych opłat, w ramach rocznej opłaty członkowskiej. Jeśli jednak naprawa nie jest możliwa, ze względu na jej charakter, uszkodzony samochód jest nieodpłatnie holowany do wskazanego warsztatu. 

 

Źródło: www.onet.pl

Tagi: pomoc drogowa, adac, zolte anioly,

 

Leszek Czarnecki wspiera pomysł

23.09.2010, Bankier.pl

22 września 2010 w Warszawie miało miejsce oficjalne rozstrzygnięcie II edycji konkursu „Studiuję, pracuję, zarządzam”, który odbył się w ramach programu Przedsiębiorczość – inicjatywa Leszka Czarneckiego. Laureat konkursu uzyskał wsparcie jednego z najbardziej znanych polskich przedsiębiorców, który zainwestował w rozwój zwycięskiego pomysłu 93 tys. zł. 

Pomysł na biznes Warsztat na czterech kółkach

22.09.2010, Sandra Samos, Newsweek

24 latek ze Śląska wymyślił i założył mobilny warsztat samochodowy. Polski miliarder Leszek Czarnecki zainwestował w niego 93 tys. złotych 

Studiuję pracuję zarządzam TVN CNBC

22.09.2010, TVN CNBC

Idzie młodość - Paweł Charycki, 24-letni student zwyciężył w konkursie "Studiuję, pracuję, zarządzam", którego patronem medialnym jest TVN CNBC. Jego pomysł na biznes to 24-godzinna wulkanizacja z dojazdem do klienta. Więcej o swoim biznesie Paweł Charycki opowiedział w programie Blajer Mówi Biznes.  

b 250 barum bfgoodrich bridgestone brillantis brillantis 2 continental d 110 dayton debica dunlop duragrip dynaxer hp2 ecocontrol energy saver firestone fulda goodyear indeks h indeks t indeks v kleber mabor michelin multihawk rainexpert sava sp streetresponse street jet 2 uniroyal viaxer